Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menuZaregistrujte se zdarma

Moje inzeráty


Hlavní stránkaPodmínky využívání služeb

Podmínky využívání služeb na serveru top-poradce.cz

 1. top-poradce.cz je inzertní server dále jen Provozovatel.
 2. Server umožňuje bezplatně zveřejňovat a vyhledávat nabídky a poptávky služeb soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelů.
 3. Na serveru top-poradce.cz je zakázáno inzerovat (zákaz platí i bez ohledu TOPávání a jiných reklam):
  • produkty a služnby nesouvisející se zamřeřním serveru
  • emailingové systémy a jiné bezpracné výdělky
  • práce s možností platby předem
  • inzeráty typu "napiš mi a já ti řeknu jak vydělat 1000Kč za týden"
  • léky, prášky a různé preparáty zakázané státem je prodávat a distribuovat - včetně léků na předpis
  • inzeráty bez zjevného obsahu, tj například "Nabízím práci, více informaci na telefonu/emailu."
 4. Na serveru je zakázáno inzerovat nicneříkající inzeráty typu "Vydělejte spousty peněz, více informací na emailu". Pokud se na serveru objeví "zakázaný" inzerát, bude smazán bez povinnosti nahradit uživateli zaslanou částku na topování inzerátu. Pokud podáte dva stejné inzeráty, je ten starší označen systémem jako duplicitní a vymaže se. .
 5. Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky, bude-li v rozporu s platnými zákony České republiky, pravidly top-poradce.cz nebo dobrými mravy.
 6. Provozovatel má právo smazat inzerát pokud je inzerát vložen do nesprávné sekce s ohledem na text inzerátu nebo pokud inzerát budí dojem, že Uživatelem je jiná právnická nebo fyzická osoba. Provozovatel má právo smazat inzerát i při podezření, že inzerát odporuje podmínkám top-poradce.cz
 7. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených služeb.
 8. Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou. Uživatel souhlasí s anonymním užitím registračních a statistických údajů.
 9. Provozovatel funguje pouze jako zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, nepřebírá žádné závazky ani záruky za nabízené služby.
 10. Uživatel souhlasí ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Provozovatel je oprávněn zasílat Uživateli jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách, které top-poradce.cz nabízí.
 11. Uživatel nesmí jeden podobný či stejný inzerát vložit vícekrát.
 12. Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.